חברת מרכז הגז הוקמה בשנת 1996, במסגרת הרפורמה במשק האנרגיה והגז בישראל.

בעל החברה, מר אבי פרל, הינו ממייסדי הרפורמה וקידומה, החל את דרכו במשק הגז משנת 1977, ונחשב לאחד המובילים הבולטים במאבק למען פתיחת שוק הגז החופשי בישראל וקידום התחרות בין חברות הגז בישראל.

אודות מרכז הגז

חברת מרכז הגז הינה חברת גז ארצית הפועלת בשיווק ישיר למגזר הפרטי, המסחרי, לתעשייה ולחקלאות.

לשיטת השיווק הישיר מספר יתרונות בולטים:

 

✔ חסכון כספי ניכר ללקוחות החברה - מונעת הוצאות כספיות בתיווך לגופים שלישיים.

✔ זמן אספקה קצר - פועלת דרך מרכז לוגיסטי מרכזי ומתקדם בעזרתו מתקצר זמן אספקת הגז לצרכן.

✔ בטיחות ללא פשרות - מייעלת ומעלה את רמת הבטיחות של הצרכן.

✔ שרות מקצועי, מהיר ואמין - מטיבה במתן השירות והמקצועיות.

חברת מרכז הגז פועלת לטובת הצרכן תוך מתן דגש ועדיפות עליונה על:

 

הבטיחות

החברה מעסיקה צוות טכנאים מקצועי ואדיב בעל ותק רב בתחום הגז. כל טכנאי עבר הכשרה מקצועית ובעל תעודת רישוי של משרד התשתיות הלאומיות. כמו כן, החברה דואגת לקדם ולפתח כל טכנאי בקורסי ריענון והשתלמויות מקצועיות, כאשר המטרה העיקרית היא שמירה על בטיחות הצרכן ברמה הגבוהה ביותר.

 

המחיר

החברה פועלת בשיטה המהווה חיסכון גבוה ומשמעותי לצרכן בהשוואה לחברות הגז המתחרות, הן בתחום אספקת הגז הביתי והן בתחום תדלוק הרכבים בגז. מאחר והחברה פועלת בשיטה המשווקת את הגז ישירות מבית הזיקוק אל הצרכן, היא חוסכת עלויות רבות אם זה במילוי מיכל גז או תדלוק הרכב.

 

השירות

החברה מפעילה את מירב מאמציה ומשאביה על מנת שהצרכן יקבל את השירות הטוב ביותר. החברה מעסיקה עשרות עובדים וביניהם: מחלקת שירות לקוחות, צוות נהגי חלוקה, צוות תפעולי ותחזוקה, מהנדסים, טכנאי גז ועוד מעניקי שירות מקצועי, אדיב וברמה הגבוהה ביותר.

חזון החברה

 הצטרפו למשפחת מרכז הגז ולעשרות אלפי לקוחותיה וביחד נמשיך בתחרות על מנת שאתם הצרכנים תמשיכו ליהנות ממחיר ללא תחרות, שירות אישי ומקצועי וההרגשה כי אתם בידיים בטוחות.

עקבו אחרינו

להזמנות חייגו:

מרכז הגז